left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 dziecko
-
+
Wiek 4-11 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Atrakcje

Przyjazd

kalendarz

Wyjazd

kalendarz

Śnieżka

7500 m od Hotelu

Najwyższy szczyt Karkonoszy! Czas wejścia to około 2,5 godziny, suma podejść wynosi 820 m, długość to około 5,9 km. Wejście na Śnieżkę jest stosunkowo proste i nie wymaga niezniszczalnej kondycji. Praktycznie każdy może to zrobić, ale należy pamiętać o wybraniu odpowiedniego szlaku oraz o odpowiednim ubiorze. 

Aquapark

50 m od Hotelu

Wyjątkowy aquapark 50 metrów od naszego Hotelu. Miejsce idealne dla dzieci, dorosłych oraz młodzieży. Na miejscu kilka ciekawych zjeżdżalni, saunarium, brodzik dla dzieci, basen zewnętrzny z widokiem na góry, jacuzzi, wielka fala, podsumowując raj dla dzieci i dorosłych na mapie Karpacza! 

Alpine Coaster

40 m od Hotelu

Jedynie 40 metrów od naszego Hotelu możecie korzystać z Alpine Coaster, czyli kolejkę górską, która zapewni niesamowite emocje!
  • 530 m zjazdu
  • prędkość do 40 km/h
  • 26 sanek wyposażonych w bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa i hamulce
  • konstrukcja umożliwia korzystanie z toru przez cały rok

Tor saneczkowy czynny:

  • Piątek 15.00 - 18.00
  • Sobota i niedziela 10.00 - 18.00

Stacja Narciarska

20 m od Hotelu

Możliwość zjazdu na nartach na stację narciarską bezpośrednio z Hotelu to niesamowita zaleta. 400 m białego szaleństwa, oświetlenie i sztuczne dośnieżanie! Jest to miejsce idealne dla osób szukających aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Szlaki Turystyczne

20 m od Hotelu

Lubisz aktywnie spędzać urlop? Góry to Twoje wytchnienie? Wyjątkowe i urokliwe szlaki, a najbliższy z nich 20 m od naszego Hotelu!  Najlepszy hotel klubowo-kameralny w Karpaczu, idealny na górskie wyprawy. 

Będziemy informować Cię o specjalnych ofertach i voucherach

Newsletter

Bądź na bieżąco

Przewodnik po okolicy